O mnie

Marcin Snokowski-akordeonista, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi(dyplom z wyróżnieniem). Sprawdza się w każdej sytuacji. Potrafi zagrać zarówno jako solista z orkiestrą symfoniczną filharmonii, jak również jako kameralista wystepując w różnych składach z różnorodnym repertuarem. Pracował dla Royal Caribbean Cruise Lines i Holiday Inn w Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nagrywał muzykę do filmów „Edi” i „Mistrz” w reż. P.Trzaskalskiego oraz do serialu „Trzeci oficer”.

W czasach studenckich współpracował z kabaretem „Kapota” oraz teatrami Powszechnym i Nowym w Łodzi. Był wykładowcą w Polskim Instytucie Muzycznym. Zdarzało się, że grał na weselach i przy ognisku. Jest laureatem II nagrody w kategorii „Solisti concertisti” Miedzynarodowego Konkursu Akordeonowego „Citta di Castelfidardo” we Wloszech.Można o nim powiedziec, że „z niejednego pieca chleb jadł”.

Wysokiej klasy umiejetności, radość z muzykowania oraz szeroki wachlarz doswiadczeń muzycznych Marcina Snokowskiego gwarantują niezapomniane wrażenia artystyczne podczas koncertów.